Praca tygodnia: Athlete Services UK & Ireland Koordynator, Ironman

Z przyjemnością przedstawiamy szczegółowe informacje na temat najnowszego zadania tygodnia – zasilanego przez GlobalSportSjobs – który jest dla koordynatora UK i Irlandii w Irlandii ( m/f/d) w Ironman.

Ironman Ograniczony są organizatorami wydarzeń Ironman w Wielkiej Brytanii, a także Irlandii.

Kluczowe obowiązki w tym ustawieniu obejmują:

Z dnia na dzień zapytania sportowców, a także usługi, odbieranie e -maili i połączeń telefonicznych

Skonfiguruj rejestrację zdarzeń rozwija się w aktywnych wejściach, a także w bazie danych sportowców

Zarządzaj charytatywnymi, partnerskimi, a także profesjonalnymi wpisami

Utrzymaj stronę internetową

Skompiluj przewodników sportowców, a także odprawy wyścigowe

Pomoc w zamówieniu masowym

Zamów wszystkie materiały rejestracyjne sportowców dla Ironman, Ironkids, a także imprezy nocne

Zapewnij odpowiednie materiały dla wysyłek sportowców, a także komunikacji

Pomoc w aktualizacjach sieci społecznościowych Schalke 04 Koszulka w razie potrzeby lub otrzymaj informacje do ogłoszenia

Generuj regularne statystyki

Projektowanie, a także wykonaj doświadczenie rejestracyjne na miejscu od początku do końca

Planuj, a także wykonaj powitalne/pełne obchodów makaronów rozrywka domowa, a także prezentacja

Planuj, a także wykonaj materiały podsumowujące sportowców, a także ceremonię przydziału szczelin

Współpracuj ze spikerami, czas, OGC Nice Koszulka a także sędzia w rozwoju, a także na ceremonię wręczenia nagród

Opieka sportowca

I przejście do wydarzeń:

26/05/2019 Rock N Roll Liverpool

09/06/2019 Ironman 70.3 Staffordshire

23/06/2019 Ironman Ireland, Cork

14.07.2019 Ironman UK

12/08/2019 Rock N Roll Dublin

25/08/2019 Ironman 70.3 Dun Laoghaire

15/09/2019 Ironman Wales

22/09/2019 Ironman 70.3 Weymouth

Ta specyfikacja zadania nie powinna być uważana za specjalną lub wyczerpującą. Ma to jako zarys obszarów działalności, a także zostanie zmieniony ze Vissel Kobe Koszulka względu na zmieniające się potrzeby organizacji. Umowa zostanie zawarta na podstawie zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin, a także na czas nieokreślony.

Aby uzyskać pełny opis zadania, oprócz szczegółów dokładnie tego, jak złożyć, przejdź do:

#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma dla wiadomości, widoków i rozwoju branżowego